Opinie

Serdecznie dziękuję za kreatywną rozmowę pełną niebanalnych pytań.

Widać, że Kasia kocha to, co robi, bo jej wywiady są dopracowane w każdym detalu, a zdjęcia to prawdziwy majstersztyk.

Szczerze polecam 🙂

Karolina Wasilewska „Pytania bez odpowiedzi”

Profesjonalizm i charyzma Kasi Johansson, klimat który stwarza, niezwykle wnikliwe podejście do omawianych książek, nietuzinkowe spostrzeżenia i pytania, wielka klasa i serdeczność sprawiły, że udział w cyklu „Perła” był dla mnie niezwykłą przygodą i wielką przyjemnością.

No i te wspaniałe zdjęcia! Serdecznie dziękuję za zaproszenie do rozmowy i mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy!

Eliza Korpalska „Niewinność Lukrecji”, „Reguła Lukrecji”

Otrzymałem tu coś więcej niż profesjonale zdjęcia, innowacyjną formę promocji, czy wreszcie angażującą czytelników możliwość przedstawienia swojego punktu widzenia.

Otrzymałem tu nie jedną, a cały stos cegiełek, z których nieustannie buduję swoją literacką wieżę widokową.

Dzięki „ONNA” jest zdecydowanie wyższa. Dzięki Kasi Johansson dostrzegłem perspektywy, których do tej pory ujrzeć nie mogłem. Dziękuję po stokroć.

Artur Pomierny „Ego exi”

Z największą przyjemnością będę wspominać współpracę z Kasią. Z uwagą i wnikliwością przeczytała moją książkę. Mam wrażenie, że odkryłam ją na nowo dzięki rozmowie z nią. Kasia to profesjonalistka w każdym calu. Przygotowując sesję zdjęciową mojej „Pustki” poruszyła mnie wyjątkowym wyczuciem intencji i klimatu książki.

Z całego serca dziękuję.

Dominika Wieszczak „Pustka”

Jestem pod ogromnym wrażeniem wnikliwego spojrzenia Kasi Johansson w naturę człowieka, a także subtelności przekazu i mądrości życiowej. Kasia jak mało kto potrafi wyłowić z głębi oceanu garść wartościowych pereł i pokazać je światu. To ogromny, nieoceniony talent.

Czuje się zaszczycona i wyróżniona możliwością współpracy. Mam nadzieję, że to dopiero początek naszej twórczej drogi. Dziękuję!

Anna Stryjewska „zośka”

Jakiś czas temu Kasia zaproponowała mi udział w ostatnim spotkaniu z cyklu dziesięciu spotkań „Ona i Onna”. Ucieszyło mnie to zaproszenie. Już od pewnego czasu śledziłam blog Onna. Cykl „Ona i Onna” był pełen ciepłych, niepowtarzalnych rozmów i wyjątkowych gości. Spotkania były przemyślane, dopracowane w każdym szczególe, nowatorskie i zapadające w pamięć. Wyprzedzające spotkania sesje zdjęciowe książek – profesjonalne, ciepłe i klimatyczne.

Wczoraj odbyło się nasze spotkanie. Dziękuję za zaproszenie i za ciepłą rozmowę o uczuciach, emocjach , poglądach, nadziejach i marzeniach. Rozmowę z cytatami Simone de Beauvoir i powieścią „Prosto w serce” w tle.

Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym projekcie. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkają się nasz drogi.

Jolanta kosowska „prosto w serce”

Kasia daje z siebie 120%. Spotkania autorskie są dopracowane do ostatniego szczegółu. Pytania nietypowe, często zmuszające do refleksji. Sesje książek oddają przekaz powieści. Pokazują, jaka historia kryje się za okładką. Kasia jest elastyczna i konkretna zarazem. Rzetelna i pomocna. Polecam!

Adam kopacki „guruna”

Rozmowa z Kasią Johansson to była czysta przyjemność. Profesjonalizm, wnikliwa analiza książki i niebanalne, mądre pytania sprawiły, że wywiad wypadł wspaniale.

Małgorzata kamińska „weź się”

Dziękuję Kasi Johansson, która zrobiła przepiękne zdjęcia mojej książce. Klimatyczne, dopracowane, widać na nich emocje i serce, które w nie włożyła.

Rozmowa online, której się tak obawiałam przeszła gładko i przyjemnie, bo profesjonalizm Kasi i zaangażowanie sprawił, że stres minął bezpowrotnie. Dziękuje za okazane zrozumienie, ciepło i wrażliwość oraz za piękny język, którym opowiada o książce, powodując wzruszenie nie tylko autora. Polecam szczerze współpracę z Onna.

Sylwia markiewicz „czerwony kalendarz”

Serdecznie polecam współpracę z Kasią Johansson.

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz wnikliwe spojrzenie na autora poprzez jego powieść, ale i odwrotnie: analiza powieści pod kątem doświadczeń autora. Same korzyści!

Zdjęcia wykonane przez Kasię to wspólny mianownik powyższych współrzędnych.

Anna Partyka judge „Na krawędzi uczuć”

Wczoraj Kasia przesłała mi zdjęcia z sesji, w której moja książka wystąpiła jako gwiazda.

Zakochałam się w tych niezwykle klimatycznych obrazach, które tak doskonale oddają istotę opowieści. Będą wspaniale ilustrowały spotkania autorskie w grupach czytelniczych.

Serdecznie polecam współpracę z Onna. Będziecie pod wrażeniem jej profesjonalizmu i artystycznej intuicji.

Ada Johnson „kronika strasznego dworku”

Kasia wykonała dla mnie sesję mojej debiutanckiej książki „Utracony świat”. Zdjęcia wyszły znakomicie, idealnie oddając świat opisany w powieści. Od razu widać że Onna jest oddana swojej pracy i dzięki temu robi to perfekcyjnie! Współpraca z nią jest ogromną przyjemnością, Kasia jest świetną osobą która liczy się ze zdaniem klienta. Jednym słowem – partnerstwo pełną gębą.

Polecam każdemu kto szuka osoby pozytywnej, rzetelnej i wykonującym całym sercem powierzone jej zadanie.

Aleksandra białous „utracony świat”

Niesłychanie rozbudowana współpraca. Kasia bardzo ambitnie podchodzi do każdego projektu i poświęca się temu bez reszty. Tu nie ma miejsca na olewanie tematu albo realizowanie go po łebkach. Jest za to rzetelna współpraca z autorem, a dodatkowo przepiękne zdjęcia i ciekawe rozmowy. Do każdej książki i rozmowy Kasia podchodzi indywidualnie. Dodatkowo naprawdę świetnie promuje autora, przedstawiając czytelnikom ciekawe książki.

Ewa popławska „pod złą gwiazdą”

Miałam przyjemność pracować z Kasią w ramach projektu „Uzdrawianie przez pisanie”, przy wywiadzie na temat mojej powieści „Woda księżycowa” oraz sesji zdjęciowej książki. Wszystko poszło świetnie – Kasia bardzo rzetelnie przygotowuje się merytorycznie do rozmów, przez co są ciekawe i niebanalne. Zapowiedzi, grafiki, zaproszenia na rozmowy – niepowtarzalne! Kasia sama ma pióro lżejsze od puchu, więc nawet krótkie teksty zapraszające na rozmowę z pisarzami są intrygujące i przyciągają uwagę. Zdjęcia profesjonalne, klimatyczne, dopasowane do klimatu powieści.

Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, spójne, estetyczne i zachęcające. Polecam z serca i raz jeszcze dziękuję!

Agnieszka janiszewska „woda księżycowa”

To, co zwróciło moją uwagę niemal od razu, kiedy znalazłem się tutaj pierwszy raz, to pewnego rodzaju troskliwość i pokora. Przejawiają się one zarówno w znakomitym, merytorycznym przygotowaniu Kasi Johansson do rozmów z pisarzami, świetnej dykcji, rodzaju i sposobie w jaki są zadawane pytania, jak i w wysmakowanych, choć czasem mrocznych barwach jej onirycznych fotografii.

piotr ander „mroczny rewers”

Serce, pasja, zaangażowanie… Znajdziecie tu dużo emocji.

To strona inna niż wszystkie. Zajrzyjcie koniecznie!

tomasz brewczyński „implikacja”

Jestem naładowana pozytywnymi emocjami po czubki palców. Kasia przeprowadziła świetną rozmowę i tylko my wiemy, ile pracy włożyła w przygotowania. Profesjonalne podejście kobiety z pasją. No i te zdjęcia! Jeszcze raz dziękuję.

Malwina ferenz „szpital na peryferiach”

Miałam przyjemność być gościem w cyklu rozmów „Ona i Onna”. Kasia poprowadziła tę rozmowę tak, jakbyśmy się od dawna znały, pytania, które mi zadawała, były uszyte na moją miarę i trafiły wprost do mojej duszy! Cały cykl rozmów z autorkami w duchu innych pisarek to bardzo ciekawy pomysł. Już nie mogę doczekać się kolejnego odcinka, bo wszystkie oglądałam z dużym zainteresowaniem!

paulina kowalczyk „kawa o zapachu lawendy

Jestem pod wrażeniem lekkości z jaką autorka wyraża swoje przesłanie. Jej wywiady, poruszające serce tematy oraz ta granicząca z lekkim mistycyzmem otoczka spokoju, nadają odpowiedniego klimatu odbiorcom. To bardzo ważne by zainteresować osoby i to się w stu procentach Kasi udaje.

andrzej konefał „nimfa”

Onna publikuje nie tylko piękne wiersze i fragmenty prozy, ale też w wyjątkowy sposób prowadzi rozmowy. Pełen profesjonalizm połączony ze świetną atmosferą. Każda rozmowa zapada w pamięć. Wspaniale się je ogląda! Polecam!

Anna ziobro „tysiąc kawałków”

Onna nie tylko pisze przejmujące teksty, ale świetnie prowadzi wywiady z autorami. Są to mądre, głębokie rozmowy, w których Onna skłania autora do refleksji nie tylko na temat twórczości, lecz także szeroko pojętego życia.

kamila mitek „na śniadanie… tort szpinakowy”