Ona i Onna

Cykl dziesięciu spotkań z polskimi autorkami pt. „Ona i Onna” pod patronatem Stowarzyszenia Fabryka Pisarzy. Ciekawe rozmowy o twórczości i życiu uświetnione pięknymi zdjęciami.

Wyjątkowy cykl rozmów pt. „Ona i Onna” z piszącymi kobietami. Spotykam się z kobietami pisarzami i rozmawiam z nimi na tematy związane z ich twórczością, ale co z pewnością wyróżnia nasze rozmowy to skupienie się również na tematach związanych z kobiecością. Mamy zatem do czynienia z zupełnie nowatorską formułą spotkań literackich. Co to znaczy być kobietą autorem? Autorką? Co to znaczy pobudzać do życia kobiece postaci? Czy jest coś takiego jak kobiece pisanie? Czy kobieta pisze inaczej? Czy trudniej jest pisać kobietom? To oczywiście tylko część pytań, jakie pojawiają się w rozmowach. Nad każdą rozmową czuwa inna znana kobieta pisarka, która jest dobrym duchem tych rozmów i inspiracją do dyskusji.

Zapraszam do oglądnięcia zapowiedzi rozmów i moich zdjęć. Całe rozmowy dostępne na mojej stronie Fb oraz na stronie Stowarzyszenia Fabryka Pisarzy.

Odcinek 1 – Kamila Mitek – „Na śniadanie… tort szpinakowy”, „Pożar w mojej głowie”

ROZMOWA

Odcinek 2 – Katarzyna Kowalewska – „Pudełko z pamiątkami”

ROZMOWA

Odcinek 3 – Anna Ziobro – „Tysiąc kawałków”

ROZMOWA

Odcinek 4 – Paulina Kowalczyk – „Kawa o zapachu lawendy”

ROZMOWA

Odcinek 5 – Malwina Ferenz – „Szpital na peryferiach”

ROZMOWA

Odcinek 6 – Agnieszka Baron – „W sieci kłamstw”

ROZMOWA

Odcinek 7 – Agnieszka Janiszewska – „Woda księżycowa”

ROZMOWA

Odcinek 8 – Dominika Wieszczak – „Pustka”

ROZMOWA

Odcinek 9 – Mika Wing – „Ostatnia siostra”

ROZMOWA

Odcinek 10 – Jolanta Kosowska – „Prosto w serce”

ROZMOWA